Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytą informaciją:
• informaciją apie jūsų kompiuterį ir apie jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią jūs suteikiate mums su tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir/arba naujienlaiškius;
• informaciją, kurią jūs suteikiate mums siųsdami užpildytą kontaktinę formą su tikslu prisijungti prie iniciatyvos;
• bet kokią kitą informaciją, kurią jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.
Mes naudojame „Google Analytics“ analizuoti naudojimąsi šia interneto svetaine. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama informacija, susijusi su mūsų interneto svetaine, yra naudojama ataskaitoms apie naudojimąsi šia interneto svetaine kurti. Šią informaciją saugo „Google“.
„Google“ privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.
Dauguma naršyklių leidžia jums nepriimti jokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, „Internet Explorer“ naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacy“ ir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkant perjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią slapukų politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.